D

ЗНО/ДПА

НОРМАТИВНО - ПРАВОВА БАЗА 

 1. Про підготовку до проведення у 2021 році зовнішнього незалежного оцінювання
 2. Деякі питання проведення в 2020/2021 навчальному році державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту

 3. Деякі питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання з математики
 4. Про затвердження Загальних характеристик сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року

 5. Про затвердження Схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року

 6. Про затвердження Критеріїв оцінювання завдань відкритої форми сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року

 7. Про затвердження Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2021 році.
 8. Спільний наказ ДОН ЗОДА та ДпРЦОЯО від 27.11.2020 № 480/135 "Про організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, моніторингів та інших іспитів, що проводяться за технологією ЗНО у 2021 році в Запорізькій області"

   

  Про результати державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання у 2019-2020 році

  Рейтинг ЗНО-2020  закладів освіти Запорізької області  НАКАЗИ ВІДДІЛУ ОСВІТИ

1. Про організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання випускників старшої школи закладів загальної середньої освіти м. Токмака у 2021 році

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ

ПРОБНЕ ЗНО 2021 (презентація ДпРЦОЯО)

Участь у пробному тестуванні надасть змогу ознайомитися із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання (з порядком доступу до пункту тестування і робочого місця, особливостями роботи із бланками відповідей тощо), структурою та змістом тестових зошитів.

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2021 триватиме протягом 05‒19 січня 2021 року. Зареєструватися можна буде на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти. 

Вартість пробного ЗНО за одне тестування складає 222 грн.

З огляду на епідеміологічні загрози у 2021 році кожний учасник / кожна учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. Тестування з усіх навчальних предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мов) відбудуться 10 квітня 2021 року.

Окрім участі в пробному ЗНО з одного з навчальних предметів, кожний зареєстрований учасник / кожна зареєстрована учасниця зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів. Отже, у 2021 році можна буде і ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного з навчальних предметів, і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів ЗНО (у разі внесення відповідей на спеціальний сервіс).

Результати пробного ЗНО-2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня 2021 року. З огляду на те, що деякі здобувачі освіти не мають змоги постійно відвідувати заклади освіти, Український центр оцінювання якості освіти спільно з ГС «Освіторія» і МФ «Відродження» планують підготувати низку відеороз’яснень до завдань пробного ЗНО-2021. 

РЕЄСТРАЦІЯ НА ПРОБНЕ ЗНО-2021 (презентація)