D

СЕРТИФІКАЦІЯ ВЧИТЕЛІВ 2020

СЕРТИФІКАЦІЯ 2021

18 січня, розпочалась реєстрація вчителі початкових класів на сертифікацію-2021.

Український центр оцінювання якості освіти повідомляє, що реєстрація триватиме до 31 січня (включно) й відбуватиметься у 2 етапи:

  • Основний етап (18‒27 січня) — у межах граничної кількості для кожного регіону;

  • Додатковий етап (28‒31 січня) — у межах граничної кількості вчителів початкових класів, які можуть реєструватися для проходження сертифікації у нинішньому році.

Для реєстрації треба заповнити реєстраційну картку-заяву, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу, розміщеного на сайті УЦОЯО у рубриці «Сертифікація педагогічних працівників». та надіслати комплект реєстраційних документів до Дніпропетровського регіонального центру.

Які документи треба подати?

1. оформлену реєстраційну картку-заяву;

2. копію паспорта громадянина України(сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові), а в разі його відсутності — іншого документа, що посвідчує особу педагогічного працівника;

3. копію одного з таких документів:

  • довідки про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи — платника податків, або картки фізичної особи — платника податків, або сторінки паспорта, на якій зроблено відмітку з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків;

  • сторінки паспорта, на якій зроблено відмітку про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта (для особи, яка через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків);

4. довідку із закладу освіти.

На копіях документів необхідно написати Згідно з оригіналом (без лапок), поставити підпис, зазначити ініціали та прізвище й дату засвідчення копії.

Пакет документів варто надіслати рекомендованим поштовим відправленням до відповідного регіонального центру. Дата подання реєстраційних документів визначається за відбитком штемпеля відправлення на поштовому конверті.

Докладніше про порядок реєстрації можна дізнатись за посиланням.

27 лютого 2021 року відбудеться перший етап сертифікації — незалежне тестування фахових знань та вмінь учителів початкової школи.

Тест міститиме 100 завдань з вибором однієї правильної відповіді, на виконання яких відведено 180 хвилин.

Результати незалежного тестування визначатимуться за кількістю балів за виконання тестових завдань.

Щоб пройти до наступного етапу сертифікації, слід набрати не менш ніж 60% від максимальної кількості балів.

Не пізніше ніж через 18 календарних днів із дня проведення незалежного тестування будуть відомі результати першого етапу.

Зміст тесту визначається Програмою незалежного тестування, орієнтовний розподіл завдань відповідно до розділів / підрозділів Програми і схема нарахування балів за виконання тестових завдань наведені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

СЕРТИФІКАЦІЮ 2020 УСПІШНО ПРОЙШЛИ 902 ВЧИТЕЛІ, – СЕРГІЙ ШКАРЛЕТ

ПРО ДЕЯКІ ПИТАННЯ ПРОВЕДЕННЯ СЕРТИФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ У 2021 РОЦІ 

БІЛЬШЕ ПРО СЕРТИФІКАЦІЮ УЧИТЕЛІВ  на ОСВІТА. ua