D

ЩИРО ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ ВІДДІЛУ ОСВІТИ ТОКМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

У 2020-2021 навчальному році у місті Токмак продовжили свою роботу 7 закладів загальної середньої освіти, 8 закладів дошкільної освіти та заклад позашкільної освіти - Центр дитячої та юнацької творчості.

Контингент учнів шкіл міста складає 3126 учнів, що навчаються у 134 класах. Наповнюваність  класів в  середньому по місту складає 23,3. У закладах освіти нараховується 4462 посадкових місця, таким чином середня наповненість закладів освіти становить 70% від  проектної потужності.

Продовжує розширюватися мережа інклюзивних класів у ЗЗСО міста. На початок навчального року відкрито 14 інклюзивних класів і в них навчається 36 дітей з особливими освітніми потребами.

В ЗЗСО створено умови для поглибленого вивчення предметів, всього класів з поглибленим вивченням предметів – 19, в них учнів – 566, що становить 18% від загальної кількості школярів.

Для організації дистанційного навчання в умовах карантину заклади освіти міста використовують ресурси Google, платформу Zoom, Viber-групи, сайт "Нові Знання", який є однією зі складових всеукраїнського проекту "КУРС: Освіта". 

У 2020 році базову  середню  освіту  здобули – 244 випускники. З  них  10 випускників  з  відзнакою. Повну загальну середню  освіту  здобули – 134 випускники. З  них - 5 випускників  з  Золотою  медаллю,  4 випускника - зі  Срібною  медаллю.

У 2020-2021 навчальному році продовжив свою діяльність інклюзивно-ресурсний центр міста Токмака. КУ «Токмацький ІРЦ» обслуговує територію міста з кількістю близько 4500 дітей.

Продовжується робота із забезпечення належного функціонування Нової Української Школи.  До початку нового навчального року здійснено тендерні закупівлі необхідного обладнання для класів НУШ.

Актуальним напрямом діяльності відділу та закладів освіти залишається пошук, розвиток і підтримка обдарованих дітей. У обласному етапі олімпіад у 2019-2020 навчальному році взяли участь  26 школярів, які посіли 10 призових місць.